Monument valley ve státech Arizona a Utah
Hawai - dovolená v USA u moře

Roger Smith Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v USA v lokalitě New York - Roger Smith Hotel. Last Minute pobyty v americké lokalitě New York 2019.

Dovolena-USA.cz    >    
New York    >    

Roger Smith Hotel

Vyhledávání zájezdů

Roger Smith Hotel podle termínu

Roger Smith Hotel
Dovolená USA 2019 - New York v 3hvězdičkovém ubytování Roger Smith Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až středa 31. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 57280,- Kč.
  • Klimatizace
  • Bar
 
Roger Smith Hotel
Dovolená USA 2019 - New York v 3hvězdičkovém ubytování Roger Smith Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až středa 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 57280,- Kč.
  • Klimatizace
  • Bar
 
Roger Smith Hotel
Dovolená USA 2019 - New York v 3hvězdičkovém ubytování Roger Smith Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 17. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 57280,- Kč.
  • Klimatizace
  • Bar
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

New York podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal