Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    

USA 2022 - Dovolená USA 2022

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do USA a dovolená USA 2022 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2022. Zájezdy do USA s ubytováním. Dovolená USA 2022.

USA podle termínu

Shalimar Motel
★★★
 
  • 26 990 Kč

Detail

Dovolená Florida levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Shalimar Motel s délkou 6 dní, v termínu 22. duben 2022 až 27. duben 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní zájezd v ceně 26990 Kč.
New York pro náročné
★★
 
  • 32 990 Kč

Detail

Dovolená USA na jaře 2022 v resortu New York v ?hvězdičkovém ubytování New York pro náročné od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 26. května do úterý 31. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 177 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 32990,- Kč.
New York od A do Z
★★
 
  • 32 990 Kč

Detail

Dovolená USA na jaře 2022 v lokalitě New York v ?hvězdičkovém ubytování New York od A do Z, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. květen až úterý 31. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 177 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 32990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
New York po americku + Coney Island
 
  • 44 990 Kč

Detail

Dovolená New York, s neznámým počtem hvězdiček. New York po americku + Coney Island s délkou 7 dní, v termínu 26. červenec 2022 až 1. srpen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd v ceně 44990 Kč.
Florida: státem slunce a pláží
 
  • 46 990 Kč

Detail

Dovolená Florida, s neznámým počtem hvězdiček. Florida: státem slunce a pláží s délkou 9 dní, v termínu 27. září 2022 až 5. říjen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd v ceně 46990 Kč.
New York pro náročné
★★
 
  • 32 990 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2022 v resortu New York v ?hvězdičkovém ubytování New York pro náročné od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 6. října do úterý 11. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 32990,- Kč.
New York od A do Z
★★
 
  • 32 990 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2022 v lokalitě New York v ?hvězdičkovém ubytování New York od A do Z, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. říjen až úterý 11. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 32990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
NEW YORK – WASHINGTON D.C. – PHILADELPHIA
★★
 
  • 39 990 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2022 v resortu New York v ?hvězdičkovém ubytování NEW YORK – WASHINGTON D.C. – PHILADELPHIA od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 6. října do pátek 14. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 39990,- Kč.
HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII
★★
 
  • 114 590 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2022 v lokalitě Havajské ostrovy, v místě USA v ?hvězdičkovém ubytování HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. říjen až sobota 22. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 312 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 114590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Havajské ostrovy - velký okruh - 4 ostrovy
★★
 
  • 104 980 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2022 v resortu Havajské ostrovy v ?hvězdičkovém ubytování Havajské ostrovy - velký okruh - 4 ostrovy od Invie v délce 18 dní - 17 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 10. října do čtvrtek 27. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 314 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 104980,- Kč.

Zobrazeno 31-40 z 45 nalezených

Dovolenou USA 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Keňa 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kuba.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená USA nebo sekci dovolená s dětmi.