Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    

USA 2021 - Dovolená USA 2021

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do USA a dovolená USA 2021 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do USA s ubytováním. Dovolená USA 2021.

USA podle termínu

Row Nyc
★★★★
 • Bar
 • TV
 
 • 30 890 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velmi dobře organizovaná přeprava i ubytování v hotelu, pouze jsme byli překvapeni, že jsme ještě museli v hotelu doplácet, aniž bychom čerpali nějaké služby navíc. Nebyli jsme před uzavřením smlouvy o tomto poplatku info...

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York, v místě Row NYC v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Row Nyc, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až čtvrtek 15. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 30890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 25 590 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 10. července do čtvrtek 15. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 25590,- Kč.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 25 590 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až pátek 16. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 25 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 25590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Soho Grand Hotel
★★★★
 
 • 31 990 Kč

Detail

Dovolená New York, v 4hvězdičkovém ubytování - Soho Grand Hotel s délkou 5 dní, v termínu 12. červenec 2021 až 16. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 31990 Kč.
Yotel New York At Time Square
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 28 190 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York, v místě Yotel New York at Time Square v 3hvězdičkovém ubytování Yotel New York At Time Square, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 13. červenec až neděle 18. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 28190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 27 690 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 14. července do úterý 20. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 27690,- Kč.
Yotel New York At Time Square
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 30 890 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York, v místě Yotel New York at Time Square v 3hvězdičkovém ubytování Yotel New York At Time Square, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 18. červenec až sobota 24. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 30890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 27 690 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 18. července do sobota 24. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 27690,- Kč.
Row Nyc
★★★★
 • Bar
 • TV
 
 • 30 890 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velmi dobře organizovaná přeprava i ubytování v hotelu, pouze jsme byli překvapeni, že jsme ještě museli v hotelu doplácet, aniž bychom čerpali nějaké služby navíc. Nebyli jsme před uzavřením smlouvy o tomto poplatku info...

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York, v místě Row NYC v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Row Nyc, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až pondělí 26. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 30890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah
★★
 
 • 111 900 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu Aljaška, v místě USA v ?hvězdičkovém ubytování Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah od Invie v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 22. července do pátek 6. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Pobyt se stravou dle programu si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 111900,- Kč.

Zobrazeno 31-40 z 185 nalezených

Dovolenou USA 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021/2022 nebo například dovolenou Jordánsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle kvality: např USA levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená USA nebo sekci dovolená s dětmi.