Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    

USA 2022 - Ubytování USA 2022

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do USA a dovolená USA 2022 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2022. Zájezdy do USA s ubytováním. Ubytování USA 2022.

USA podle termínu

New York, poznejte Big Apple
 
  • 31 990 Kč

Detail

Dovolená New York, s neznámým počtem hvězdiček. New York, poznejte Big Apple s délkou 5 dní, v termínu 14. říjen 2022 až 18. říjen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd v ceně 31990 Kč.
Předvánoční New York
★★
 
  • 34 990 Kč

Detail

Dovolená USA v zimě 2022 v resortu New York v ?hvězdičkovém ubytování Předvánoční New York od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. prosince do úterý 6. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 366 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 34990,- Kč.
New York pro náročné
★★
 
  • 34 990 Kč

Detail

Dovolená USA v zimě 2022 v lokalitě New York v ?hvězdičkovém ubytování New York pro náročné, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. prosinec až úterý 6. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 366 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 34990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
New York od A do Z
★★
 
  • 34 990 Kč

Detail

Dovolená USA v zimě 2022 v resortu New York v ?hvězdičkovém ubytování New York od A do Z od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. prosince do úterý 6. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 366 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 34990,- Kč.
NEW YORK a FLORIDA
★★
 
  • 56 990 Kč

Detail

Dovolená USA v zimě 2022 v lokalitě Florida, v místě New York v ?hvězdičkovém ubytování NEW YORK a FLORIDA, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. prosinec až neděle 11. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 366 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 56990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.

Zobrazeno 41-45 z 45 nalezených

Dovolenou USA 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Keňa 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená USA nebo sekci dovolená s dětmi.