Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    

USA 2021 - First Minute USA 2021

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do USA a dovolená USA 2021 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do USA s ubytováním. First Minute USA 2021.

USA podle termínu

Yotel New York At Time Square
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 28 190 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York, v místě Yotel New York at Time Square v 3hvězdičkovém ubytování Yotel New York At Time Square, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až úterý 24. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 64 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 28190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Hotel Plaza
★★★★★
 
 • 21 990 Kč

Detail

Dovolená New York levně, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Plaza s délkou 4 dní, v termínu 19. srpen 2021 až 22. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 21990 Kč.
Soho Grand
★★★★
 
 • 36 190 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soho Grand, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 20. srpen až středa 25. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 36190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 23 390 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 20. srpna do úterý 24. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 23390,- Kč.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 27 690 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 20. srpen až čtvrtek 26. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 27690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Yotel New York At Time Square
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 30 890 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu New York, v místě Yotel New York at Time Square v 3hvězdičkovém ubytování Yotel New York At Time Square od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do pátek 27. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 30890,- Kč.
Soho Grand
★★★★
 
 • 36 190 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soho Grand, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až čtvrtek 26. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 36190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 27 690 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do pátek 27. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 27690,- Kč.
Row Nyc
★★★★
 • Bar
 • TV
 
 • 34 090 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velmi dobře organizovaná přeprava i ubytování v hotelu, pouze jsme byli překvapeni, že jsme ještě museli v hotelu doplácet, aniž bychom čerpali nějaké služby navíc. Nebyli jsme před uzavřením smlouvy o tomto poplatku info...

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě New York, v místě Row NYC v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Row Nyc, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 34090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Holiday Inn Manhattan View
★★★
 
 • 23 390 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v resortu New York v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Manhattan View od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 24. srpna do sobota 28. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 69 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 23390,- Kč.

Zobrazeno 81-90 z 185 nalezených

Dovolenou USA 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle kvality: např USA levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená USA nebo sekci dovolená s dětmi.