Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    
Aljaška    >    

Krásy Aljašky - velký okruh Aljaškou a kanadským Y v USA

Krásy Aljašky - velký okruh Aljaškou a kanadským Y s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v USA v lokalitě Aljaška - Krásy Aljašky - velký okruh Aljaškou a kanadským Y. Last Minute a All Inclusive pobyty v americké lokalitě Aljaška 2021.

Krásy Aljašky - velký okruh Aljaškou a kanadským Y - volné termíny

Krásy Aljašky - velký okruh Aljaškou a kanadským Y - Dle programu
 •  
 •  
  • 99 990 Kč

  Detail

  Dovolená Aljaška, s neznámým počtem hvězdiček. Krásy Aljašky - velký okruh Aljaškou a kanadským Y s délkou 15 dní, v termínu 1. červen 2021 až 15. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 99990 Kč.

  Dovolenou Aljaška 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.