Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    
Aljaška    >    

Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah v USA

Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v USA v lokalitě Aljaška - Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah. Last Minute a All Inclusive pobyty v americké lokalitě Aljaška 2021.

Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah - volné termíny

Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah - Dle programu
★★
 •  
 •  
  • 111 900 Kč

  Detail

  Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Aljaška, v místě USA v ?hvězdičkovém ubytování Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací aktuálně ceně 111900,- CZK.

  Dovolenou Aljaška 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021/2022 nebo například dovolenou Portugalsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Rakousko.


  Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.