Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2023/2024    >    
Nevada    >    

Dovolená Nevada v březnu 2023/2024 - Březen v USA

Dovolená Nevada v březnu 2023/2024. Aktuální nabídka dovolené v USA v březnu 2023/2024. Zájezdy Nevada za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Nevada v březnu 2023/2024

Vyberte ve vyhledávání jinou lokalitu nebo změňte parametry vyhledávání, protože žádný pobyt odpovídající vašemu výběru nebyl nalezen.

Dovolená Nevada 2023/2024
Last Minute Nevada

Las Vegas

Toto třpytivé město plné kasín, schow, koncertů a hazardních hráčů na Vás jistě zapůsobí..

Život tady začíná zejména v noci, když se hlavní centrum místní zábavy tzv. Strip ozáří neonovými světly a Vy už jen můžete začít vybírat z nepřeberné škály nočního vyžití..

Na bulváru najdete nejznámější hotely s kasíny, mezi které patří např.:

MGM Grand: který patří mezi největší hotely na světě. Uvnitř něj najdete živé lvi za sklem.

Treasure Island (Ostrov pokladů): kde se odehrávají pirátská představení.

Cirkus Cirkus: se svými cirkusovými vystoupeními.

Ceasars Palace (Caesarův palác): který je postaven ve stylu římského chrámu.

Luxor: obrovská černá pyramida, kterou můžete zahlédnou již z velké dálky, kvůli svému prudkému světlu vysílanému do nebe.

Mezi další zajímavosti patří určitě Mandalay Bay, kde se dostanete na chvíli do mořské říše, v mohutném akváriu budou okolo Vás (ve skleněném tunelu) plavat žraloci, i jiní vodní živočichové.

Také Stratosphere (Stratosféra) stojí určitě za shlédnutí. Je to hotel s vysokou věží, z které budete mít krásný výhled na celé Vegas. Na samotném vrcholu pak čekají pro adrenalinové nadšence 3 pro mě hrůzu brající atrakce..:*)

Vegas je také samozřejmě vyhlášené svými svatebními kaplemi, nacházejícími se snad na každém rohu (většinu z nich najdete na Las Vegas Boulevard) a také svou jednoduchostí vyřízení uzavření manželství. Je v nich proto velmi rušno.

Hoover Dam

Je mohutnou přehradní hrází, nacházející se na hranici Nevady a Arizony. Hoover Dam je vystavěná zhruba 65 kilometrů jihovýchodně od Las Vegas. Toto gigantické dílo měří do šířky 430 metrů a výšky 23 metrů.

Dovolenou Nevada 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt březen, Francie březen, Francouzská Polynésie březen nebo například dovolenou Guadeloupe březen? Další možností je třeba Chorvatsko březen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Nevada nebo sekci dovolená s dětmi.