Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2022/2023    >    
New York    >    

Dovolená New York v červenci 2023 - Červenec v USA

Dovolená New York v červenci 2023. Aktuální nabídka dovolené v USA v červenci 2023. Zájezdy New York za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená New York v červenci 2023

Dovolená USA v létě o prázdninách 2023 v letovisku New York v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Wallace, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 2. červenec až čtvrtek 13. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 214 dní za aktuální cenu 65829,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v červenci 2023 - Červenec v USA
The Wallace
★★★★★
 
  • 65 829 Kč

Detail

Dovolená v USA v létě o prázdninách 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování On Rivington od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 3. července do pátku 14. července s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 215 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 79169,- Kč.
Dovolená New York v červenci 2023
On Rivington
★★★★
 
  • 79 169 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 3. červenec až pátek 14. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 215 dní za aktuální cenu 68229,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v červenci 2023 - Červenec v USA - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 68 229 Kč

Detail

Dovolená v USA v létě o prázdninách 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlo Midtown Times Square od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 4. července do pondělí 10. července s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 216 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 48759,- Kč.
Dovolená New York v červenci 2023 - Červenec v USA - Arlo Midtown Times Square
Arlo Midtown Times Square
★★★★
 
  • 48 759 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Refinery, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 5. červenec až čtvrtek 13. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 217 dní za aktuální cenu 66079,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v červenci 2023 - Červenec v USA - Refinery
Refinery
★★★★
 
  • 66 079 Kč

Detail

Dovolená v USA v létě o prázdninách 2023 v lokalitě New York v ?hvězdičkovém ubytování Pestana Park Avenue od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 6. července do pátku 14. července s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 62749,- Kč.
Dovolená New York v červenci 2023 - Pestana Park Avenue
Pestana Park Avenue
★★
 
  • 62 749 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Shelburne Sonesta New York, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 6. červenec až středa 12. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 218 dní za aktuální cenu 46389,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v červenci 2023 - The Shelburne Sonesta New York
The Shelburne Sonesta New York
★★★★
 
  • 46 389 Kč

Detail

Dovolená v USA v létě o prázdninách 2023 v lokalitě New York v ?hvězdičkovém ubytování Pestana Park Avenue od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 6. července do pondělí 17. července s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 75599,- Kč.
Dovolená New York v červenci 2023 - Pestana Park Avenue
Pestana Park Avenue
★★
 
  • 75 599 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 7. červenec až sobota 15. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 219 dní za aktuální cenu 54879,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v červenci 2023 - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 54 879 Kč

Detail

Dovolená v USA v létě o prázdninách 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Shelburne Sonesta New York od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. července do středy 19. července s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 220 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 72159,- Kč.
The Shelburne Sonesta New York
The Shelburne Sonesta New York
★★★★
 
  • 72 159 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Toto slavné město mrakodrapů, žlutých taxíků a Sochy Svobody na Vás dýchne svou monumentálností.
A co zde stojí za vidění?

Dozajista již zmiňovaná Socha Svobody (Statue of Liberty), jež je symbolem Ameriky. Je 46 metrů vysoká, celkem s podstavcem 93 m a váží 205 tun. Socha byla darem Francie.

Dále Chinatown, Fifth Avenue, která je nejluxusnější newyorskou nákupní třídou nacházející se mezi Rockefeller Centrem (přičemž budova RCA Building je se svými 70ti patry považována za jeden z nejkrásnějších mrakodrapů ve světě) a 57th Street.

Když Vám bude v tomhle rušném městě chybět kousek přírody, navštivte Central Park, který je protkán spoustou cestiček, dosahujících až 90 kilometrů.

Dovolenou New York 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Německo 2022, dovolenou Omán 2022/2023 nebo například dovolenou Polsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Portugalsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená New York nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal