Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2023    >    

Dovolená Florida 2023/2024

Dovolená Florida 2023/2024. Aktuální nabídka dovolené v USA v letovisku Florida za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Florida. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Florida 2023/2024

Dovolená USA na jaře 2023 v letovisku Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parrot Key Resort, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 23. březen až pátek 31. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem zítra za aktuální cenu 110949,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená Florida 2023/2024
Parrot Key Resort
★★★★
 
 • 110 949 Kč

Detail

Dovolená v USA na jaře 2023 v lokalitě Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parrot Key Resort od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 24. března do soboty 1. dubna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 108389,- Kč.
Dovolená Florida 2023/2024
Parrot Key Resort
★★★★
 • 110 601 Kč
 • 108 389 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená USA v zimě 2024 v letovisku Florida v ?hvězdičkovém ubytování MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety, v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 21. prosinec až pátek 5. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 274 dní za aktuální cenu 64990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2023/2024, zájezdy, poznávací levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená Florida 2023/2024 - MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety
  MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety
  ★★
  • 67 000 Kč
  • 64 990 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2024 v lokalitě Florida v ?hvězdičkovém ubytování MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety od Invie v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 25. ledna do pátku 9. února s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 309 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 64990,- Kč.
  Dovolená Florida 2023/2024 - MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety
  MIAMI BEACH - pobyt u moře s výlety
  ★★
  • 67 000 Kč
  • 64 990 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená USA v zimě 2024 v letovisku Florida v ?hvězdičkovém ubytování Miami Beach - utečte zimě do tropického ráje, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 25. leden až středa 31. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 309 dní za aktuální cenu 44990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.

  Atributy: koupání, národní park, průvodce, s restaurací.
  Dovolená Florida 2023/2024 - Miami Beach - utečte zimě do tropického ráje
  Miami Beach - utečte zimě do tropického ráje
  ★★
   
  • 44 990 Kč

  Detail

  Dovolená v USA v zimě 2024 v lokalitě Florida v ?hvězdičkovém ubytování Florida - Miami tropický ráj s příchutí Karibiku od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 25. ledna do pátku 2. února s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 309 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 49990,- Kč.
  Dovolená Florida 2023/2024 - Florida - Miami tropický ráj s příchutí Karibiku
  Florida - Miami tropický ráj s příchutí Karibiku
  ★★
   
  • 49 990 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

  Dovolenou Florida 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maledivy 2023, dovolenou Malta 2023, dovolenou Maroko 2023/2024 nebo například dovolenou Mauricius 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Mexiko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Florida nebo sekci dovolená s dětmi.