Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    
Florida    >    

Shalimar Motel USA

Shalimar Motel - Florida v USA 2021 / 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Shalimar Motel v USA v lokalitě Florida. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v americké lokalitě Florida 2021 / 2022.

Ads

Shalimar Motel USA

Shalimar Motel
★★★
 •  
 •  
  • 36 690 Kč

  Detail

  Dovolená Florida, v 3hvězdičkovém ubytování - Shalimar Motel s délkou 6 dní, v termínu 10. prosinec 2021 až 15. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd v ceně 36690 Kč.
  Shalimar Motel
  ★★★
 •  
 •  
  • 26 990 Kč

  Detail

  Dovolená Florida levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Shalimar Motel s délkou 6 dní, v termínu 22. duben 2022 až 27. duben 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní zájezd v ceně 26990 Kč.

  Ads

  Dovolenou Florida 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Florida nebo sekci dovolená s dětmi.