Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2022/2023    >    
Havajské ostrovy    >    

HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII

HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII - Havajské ostrovy v USA 2022/2023. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII v USA v lokalitě Havajské ostrovy. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v severoamerické lokalitě Havajské ostrovy 2022/2023.

HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII

Dovolená USA na podzim 2022 v letovisku Havajské ostrovy, USA v ?hvězdičkovém ubytování HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 8. říjen až sobota 22. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 5 dní za aktuální cenu 114590,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.

V ceně je zahrnuto

Doprava. Ubytování. Vstupy do N.P. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Havaj a zpět a mezi ostrovy Oahu - Kauai - Maui - Hawaii včetně tax a poplatků. Po ostrovech pronajatým minivanem řízeným průvodcem. Ubytování: 13x hotely, penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 26 600 Kč (13x). Strava: 13x snídaně.

Doprava

Letecká na Havaj a zpět a mezi ostrovy Oahu - Kauai - Maui - Hawaii včetně tax a poplatků. Po ostrovech pronajatým minivanem řízeným průvodcem

Ubytování

13x hotely, penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 26 600 Kč (13x)

Stravování

13x snídaně

Délka tras

letadlem 26 000 km, minivanem 1900 km, pěšky 4x 5-15 km (volitelně)

1. den

Let přes celou Severní Ameriku do Tichomoří.

2. - 3. den

Hlavní město Honolulu: Pearl Harbor - potopená loď Arizona, památník útoku Japonců 7.12.1941, palác posledních domorodých králů - Iolani Palace, Capitol. Světově proslulá pláž Waikiki Beach: koupání, šnorchlování, ale i surfování.

4. - 6. den

Jedinečná příroda deštného pralesa v horách ostrova, kde se natáčel film Jurský park. Waimea Canyon přezdívaný „Grand Canyon Pacifiku“. Památník prvního vylodění mořeplavce Jamese Cooka, později právě na Havaji zavražděného a snědeného domorodci. Opuštěné pláže u města Princeville. Krásné útesové pobřeží Na Pali Coast.

7. - 9. den

Haleakala N.P. ve výšce 3000 m: krajina kráterů, tufová pole, měsíční krajina s barevnými sopečnými kužely ze strusky. Hana: Waimoku Falls - tropické lesy, bambusové lesy, vodopády, bílé i černé lávové pláže.

10. - 13. den

Největší z ostrovů, nazývaný „Ostrov orchidejí“. Nejvyšší hora souostroví i celého světa (s částí pod hladinou) - sopka Mauna Kea (4205 m) - jízda pod vrchol, dle možností pokus o výstup. Hawaii Volcanoes N.P. - nejaktivnější vulkány na světě (žhavá láva se vlévá do moře a tím se ostrov neustále zvětšuje), lávová pole, černé pláže.

14. - 15. den

Návrat domů.

HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII
HAVAJSKÉ OSTROVY - OAHU, KAUAI, MAUI A HAWAII
★★
 •  
  • 8.10. - 22.10.2022
  • Snídaně
  • ✈ Praha
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 114 590 Kč

  Detail

  Dovolenou Havajské ostrovy 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2022, dovolenou Slovinsko 2022, dovolenou Spojené arabské emiráty 2022/2023 nebo například dovolenou Srí Lanka? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Havajské ostrovy nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal