Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    
Aljaška    >    

Aljaška s Invia - Aljaška 2021

Aktuální nabídka dovolené v USA s cestovní agenturou Invia. Aljaška za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy do USA od Invia.cz. All Inclusive pobyty 2021. Aljaška 2021.

Aljaška s Invia podle termínu

Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah
★★
 
  • 111 900 Kč

Detail

Dovolená USA v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Aljaška, v místě USA v ?hvězdičkovém ubytování Zážitková Aljaška - Dobrodružství na dosah, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací aktuálně ceně 111900,- CZK.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Dovolenou Aljaška 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Malta Invia, Maroko Invia, Mauricius Invia nebo například dovolenou Německo Invia? Další možností je třeba Omán Invia.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.