Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2023/2024    >    

Dovolená Kalifornie 2023/2024

Dovolená Kalifornie 2023/2024. Aktuální nabídka dovolené v USA v letovisku Kalifornie za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Kalifornie. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Kalifornie 2023/2024

Vyberte ve vyhledávání jinou lokalitu nebo změňte parametry vyhledávání, protože žádný pobyt odpovídající vašemu výběru nebyl nalezen.

Dovolená Kalifornie 2023/2024
Last Minute Kalifornie

Průměrné teploty - Kalifornie


Roční obdobíMěsícPrůměrná denní
teplota vzduchu
Průměrná teplota
vody
JaroBřezen21°C16°C
Duben22°C16°C
Květen24°C18°C
LétoČerven25°C18°C
Červenec27°C19°C
Srpen29°C21°C
PodzimZáří28°C18°C
Říjen25°C17°C
Listopad24°C18°C
ZimaProsinec19°C15°C
Leden18°C15°C
Únor19°C15°C

Los Angeles

Město nabízí velké množství denního i nočního vyžití. Navštívit zde můžete např. Hollywood, pláže Santa Monica Beach a Venice Beach a také „matku všech zábavních parků“ Disneyland a nebo také Universal Studios, odkud si odnesete nezapomenutelné zážitky. Čeká tam na vás velké množství atrakcí, jako např. jízda vláčkem filmovými ateliéry, kde se natáčejí a natáčeli mnohé známé filmy a televizní pořady, projedete např. kolem King Konga, Jurským parkem atd. Také zde můžete shlédnout různá divadelní představení (např. Vodní svět) a v kině 3D Terminátora. Každopádně si rezervujte na všechny atrakce celý den, aby jste si je pořádně vychutnali.

San Francisco

Je městem stojícím na kopcích, mezi nejznámější patří tzv. Russian Hill, který je porostlý živými ploty a hortenziemi. Proslaven je zejména svojí nejklikatější ulicí zvanou Lombard Street (má devět prudkých zatáček), kterou sem denně přijde vyfotit nebo si na zkoušku projet autem mnoho turistů.

Mezi další zajímavosti tohoto evropsky vypadajícího pěkného města patří jistě procházka Čínskou čtvrtí (Chinatown), kde bydlí přes 20 000 číňanů a kde můžete navštívit mnoho obchůdků se suvenýry.

K nezapomenutelným zážitkům patří také projížďka historickou kabelovou tramvají tzv. Cable carem, která je charakteristickým rysem města a ujede až 15 km/h díky svým ocelovým lanům, které jsou uloženy pod zemí.

Alcatraz

Na slavnou „Skálu“ se můžete vypravit lodí od mola u Fisherman´s Wharf. Mezi lety 1934 až 1963 byl Alcatraz považovaný za nejbezpečnější věznici USA. (Celkem bylo zaznamenáno pouze 14 pokusů o útěk). Na tomto skalnatém ostrově přebývali vězni jako např. známý gangster Al Capone, který si za svůj život přišel až ke 100 miliónům dolarů nebo také únosce dětí George Kelly. Dnes je bývalá věznice přístupná veřejnosti. Lístky na výletní lodě si ale raději pro velký zájem objednejte předem.

Golden Gate Bridge

Tento slavný červenooranžově natřený visutý most se klene nad ústím San Francisco Bay a měří 2,7 km. Můžete si jej zkusit přejít pěšky, pokud se poštěstí a budete mít pěkné počasí, otevře se před Vámi nádherný výhled na siluetu San Francisca se zátokou.

Dovolenou Kalifornie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2023, dovolenou Zanzibar 2023, dovolenou Albánie 2023/2024 nebo například dovolenou Aruba 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bali.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kalifornie nebo sekci dovolená s dětmi.