Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    

Dovolená Kalifornie 2021 / 2022 - Kalifornie 2021 / 2022

Dovolená Kalifornie 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v USA v letovisku Kalifornie za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Kalifornie. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Kalifornie 2021 / 2022

Vyberte prosím v levém menu nebo v horní liště jinou lokalitu nebo jiný typ zájezdu, protože žádný zájezd odpovídající vašemu výběru - Dovolená Kalifornie 2021 / 2022 nebyl nalezen.

Ads

Dovolenou Kalifornie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021/2022 nebo například dovolenou Černá Hora 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Česká republika.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle kvality: např Kalifornie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kalifornie nebo sekci dovolená s dětmi.


Průměrné teploty - Kalifornie


Roční obdobíMěsícPrůměrná denní
teplota vzduchu
Průměrná teplota
vody
JaroBřezen21°C16°C
Duben22°C16°C
Květen24°C18°C
LétoČerven25°C18°C
Červenec27°C19°C
Srpen29°C21°C
PodzimZáří28°C18°C
Říjen25°C17°C
Listopad24°C18°C
ZimaProsinec19°C15°C
Leden18°C15°C
Únor19°C15°C

Los Angeles

Město nabízí velké množství denního i nočního vyžití. Navštívit zde můžete např. Hollywood, pláže Santa Monica Beach a Venice Beach a také „matku všech zábavních parků“ Disneyland a nebo také Universal Studios, odkud si odnesete nezapomenutelné zážitky. Čeká tam na vás velké množství atrakcí, jako např. jízda vláčkem filmovými ateliéry, kde se natáčejí a natáčeli mnohé známé filmy a televizní pořady, projedete např. kolem King Konga, Jurským parkem atd. Také zde můžete shlédnout různá divadelní představení (např. Vodní svět) a v kině 3D Terminátora. Každopádně si rezervujte na všechny atrakce celý den, aby jste si je pořádně vychutnali.

San Francisco

Je městem stojícím na kopcích, mezi nejznámější patří tzv. Russian Hill, který je porostlý živými ploty a hortenziemi. Proslaven je zejména svojí nejklikatější ulicí zvanou Lombard Street (má devět prudkých zatáček), kterou sem denně přijde vyfotit nebo si na zkoušku projet autem mnoho turistů.

Mezi další zajímavosti tohoto evropsky vypadajícího pěkného města patří jistě procházka Čínskou čtvrtí (Chinatown), kde bydlí přes 20 000 číňanů a kde můžete navštívit mnoho obchůdků se suvenýry.

K nezapomenutelným zážitkům patří také projížďka historickou kabelovou tramvají tzv. Cable carem, která je charakteristickým rysem města a ujede až 15 km/h díky svým ocelovým lanům, které jsou uloženy pod zemí.

Alcatraz

Na slavnou „Skálu“ se můžete vypravit lodí od mola u Fisherman´s Wharf. Mezi lety 1934 až 1963 byl Alcatraz považovaný za nejbezpečnější věznici USA. (Celkem bylo zaznamenáno pouze 14 pokusů o útěk). Na tomto skalnatém ostrově přebývali vězni jako např. známý gangster Al Capone, který si za svůj život přišel až ke 100 miliónům dolarů nebo také únosce dětí George Kelly. Dnes je bývalá věznice přístupná veřejnosti. Lístky na výletní lodě si ale raději pro velký zájem objednejte předem.

Golden Gate Bridge

Tento slavný červenooranžově natřený visutý most se klene nad ústím San Francisco Bay a měří 2,7 km. Můžete si jej zkusit přejít pěšky, pokud se poštěstí a budete mít pěkné počasí, otevře se před Vámi nádherný výhled na siluetu San Francisca se zátokou.