Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2022/2023    >    
New York    >    

Dovolená New York v květnu 2023 - Květen v USA

Dovolená New York v květnu 2023. Aktuální nabídka dovolené v USA v květnu 2023. Zájezdy New York za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená New York v květnu 2023

Dovolená USA na jaře 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Shelburne Sonesta New York, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až neděle 7. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 152 dní za aktuální cenu 59169,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v květnu 2023 - Květen v USA
The Shelburne Sonesta New York
★★★★
 
 • 59 169 Kč

Detail

Dovolená v USA na jaře 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Shelburne Sonesta New York od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 4. května do pátku 12. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 155 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 66309,- Kč.
Dovolená New York v květnu 2023
The Shelburne Sonesta New York
★★★★
 
 • 66 309 Kč

Detail

Dovolená USA na jaře 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Shelburne Sonesta New York, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 5. květen až sobota 13. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 156 dní za aktuální cenu 64909,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v květnu 2023 - Květen v USA - The Shelburne Sonesta New York
The Shelburne Sonesta New York
★★★★
 
 • 64 909 Kč

Detail

Dovolená v USA na jaře 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 7. května do soboty 13. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 158 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 51749,- Kč.
Dovolená New York v květnu 2023 - Květen v USA - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 • 53 905 Kč
 • 51 749 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená USA na jaře 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlo Soho, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 7. květen až sobota 13. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 158 dní za aktuální cenu 51519,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená New York v květnu 2023 - Květen v USA - Arlo Soho
  Arlo Soho
  ★★★★
  • 53 666 Kč
  • 51 519 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v USA na jaře 2023 v lokalitě New York v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování The Benjamin Royal Sonesta od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 7. května do čtvrtka 18. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 158 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 90749,- Kč.
  Dovolená New York v květnu 2023 - The Benjamin Royal Sonesta
  The Benjamin Royal Sonesta
  ★★★★
  • 93 556 Kč
  • 90 749 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená USA na jaře 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Shelburne Sonesta New York, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 8. květen až pátek 19. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 159 dní za aktuální cenu 82249,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená New York v květnu 2023 - The Shelburne Sonesta New York
  The Shelburne Sonesta New York
  ★★★★
   
  • 82 249 Kč

  Detail

  Dovolená v USA na jaře 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlo Soho od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 14. května do soboty 20. května s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 165 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 59839,- Kč.
  Dovolená New York v květnu 2023 - Arlo Soho
  Arlo Soho
  ★★★★
  • 63 659 Kč
  • 59 839 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená USA na jaře 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Shelburne Sonesta New York, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 18. květen až pondělí 29. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 169 dní za aktuální cenu 73509,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená New York v květnu 2023 - The Shelburne Sonesta New York
  The Shelburne Sonesta New York
  ★★★★
  • 75 782 Kč
  • 73 509 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená v USA na jaře 2023 v lokalitě New York v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock New York od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 18. května do středy 24. května s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 169 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 60689,- Kč.
  Hard Rock New York
  Hard Rock New York
  ★★★★★
  • 63 883 Kč
  • 60 689 Kč
 • - 5 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

  Toto slavné město mrakodrapů, žlutých taxíků a Sochy Svobody na Vás dýchne svou monumentálností.
  A co zde stojí za vidění?

  Dozajista již zmiňovaná Socha Svobody (Statue of Liberty), jež je symbolem Ameriky. Je 46 metrů vysoká, celkem s podstavcem 93 m a váží 205 tun. Socha byla darem Francie.

  Dále Chinatown, Fifth Avenue, která je nejluxusnější newyorskou nákupní třídou nacházející se mezi Rockefeller Centrem (přičemž budova RCA Building je se svými 70ti patry považována za jeden z nejkrásnějších mrakodrapů ve světě) a 57th Street.

  Když Vám bude v tomhle rušném městě chybět kousek přírody, navštivte Central Park, který je protkán spoustou cestiček, dosahujících až 90 kilometrů.

  Dovolenou New York 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko květen, Černá Hora květen, Česká republika květen nebo například dovolenou Dominikánská republika květen? Další možností je třeba Egypt květen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená New York nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal