Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2022/2023    >    
New York    >    

Dovolená New York v lednu 2023 - Leden v USA

Dovolená a Last Minute zájezdy New York v lednu 2023. Aktuální nabídka dovolené v USA v lednu 2023. Last Minute zájezdy do USA za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená New York v lednu 2023

Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlo Soho, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 5. leden až pondělí 16. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 36 dní za aktuální cenu 57039,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v lednu 2023 - Leden v USA
Arlo Soho
★★★★
 • 63 377 Kč
 • 57 039 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Collection New York Madison Avenue od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 5. ledna do pondělí 16. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 36 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 70839,- Kč.
  Dovolená New York v lednu 2023
  Nh Collection New York Madison Avenue
  ★★★★
  • 77 845 Kč
  • 70 839 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku New York v 3hvězdičkovém ubytování Ameritania, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 10. leden až pondělí 16. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 41 dní za aktuální cenu 41569,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená New York v lednu 2023 - Leden v USA - Ameritania
  Ameritania
  ★★★
  • 42 417 Kč
  • 41 569 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arthouse New York City od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 12. ledna do pondělí 23. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 43 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 57269,- Kč.
  Dovolená New York v lednu 2023 - Leden v USA - Arthouse New York City
  Arthouse New York City
  ★★★★
  • 60 924 Kč
  • 57 269 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Collection New York Madison Avenue, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 12. leden až pondělí 23. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 43 dní za aktuální cenu 74119,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená New York v lednu 2023 - Leden v USA - Nh Collection New York Madison Avenue
  Nh Collection New York Madison Avenue
  ★★★★
  • 77 207 Kč
  • 74 119 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 15. ledna do pondělí 23. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 46 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 41179,- Kč.
  Dovolená New York v lednu 2023 - Riu Plaza New York Times Square
  Riu Plaza New York Times Square
  ★★★★
  • 44 278 Kč
  • 41 179 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The James New York - Nomad, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 19. leden až pondělí 30. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 50 dní za aktuální cenu 60009,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená New York v lednu 2023 - The James New York - Nomad
  The James New York - Nomad
  ★★★★
  • 65 944 Kč
  • 60 009 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě New York v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hard Rock New York od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 19. ledna do středy 25. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 50 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 52629,- Kč.
  Dovolená New York v lednu 2023 - Hard Rock New York
  Hard Rock New York
  ★★★★★
  • 54 822 Kč
  • 52 629 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku New York v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování The Benjamin Royal Sonesta, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 22. leden až pondělí 30. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 53 dní za aktuální cenu 47359,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 6 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Dovolená New York v lednu 2023 - The Benjamin Royal Sonesta
  The Benjamin Royal Sonesta
  ★★★★
  • 50 382 Kč
  • 47 359 Kč
 • - 6 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

  Toto slavné město mrakodrapů, žlutých taxíků a Sochy Svobody na Vás dýchne svou monumentálností.
  A co zde stojí za vidění?

  Dozajista již zmiňovaná Socha Svobody (Statue of Liberty), jež je symbolem Ameriky. Je 46 metrů vysoká, celkem s podstavcem 93 m a váží 205 tun. Socha byla darem Francie.

  Dále Chinatown, Fifth Avenue, která je nejluxusnější newyorskou nákupní třídou nacházející se mezi Rockefeller Centrem (přičemž budova RCA Building je se svými 70ti patry považována za jeden z nejkrásnějších mrakodrapů ve světě) a 57th Street.

  Když Vám bude v tomhle rušném městě chybět kousek přírody, navštivte Central Park, který je protkán spoustou cestiček, dosahujících až 90 kilometrů.

  Dovolenou New York 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Černá Hora leden, Česká republika leden, Dominikánská republika leden nebo například dovolenou Egypt leden? Další možností je třeba Francie leden.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená New York nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal