Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2023/2024    >    

Luxusní dovolená v USA - Zájezdy USA 2023

Luxusní dovolená v USA 2023/2024. Aktuální nabídka luxusní dovolené v USA za nejlepší ceny online. Luxusní pobyty USA 2023/2024. Zájezdy USA 2023.

Luxusní dovolená v USA

Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku Miami v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uma House By Yurbban South Beach, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 14. prosinec až pondělí 25. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 78 dní za aktuální cenu 45939,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 12 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Luxusní dovolená v USA - Zájezdy USA 2023
Uma House By Yurbban South Beach
★★★★
 • 52 203 Kč
 • 45 939 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě Miami v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uma House By Yurbban South Beach od Invie v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 14. prosince do pátku 29. prosince s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 78 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 61519,- Kč.
  Luxusní dovolená v USA
  Uma House By Yurbban South Beach
  ★★★★
  • 62 140 Kč
  • 61 519 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku Miami v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uma House By Yurbban South Beach, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 14. prosinec až pátek 22. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 78 dní za aktuální cenu 43169,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Luxusní dovolená v USA - Zájezdy USA 2023 - Uma House By Yurbban South Beach
  Uma House By Yurbban South Beach
  ★★★★
  • 44 504 Kč
  • 43 169 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Walt Disney World Swan od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. prosince do neděle 24. prosince s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 63999,- Kč.
  Luxusní dovolená v USA - Zájezdy USA 2023 - Walt Disney World Swan
  Walt Disney World Swan
  ★★★★
   
  • 63 999 Kč

  Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rosen Shingle Creek, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 16. prosinec až neděle 24. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 80 dní za aktuální cenu 60779,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 14 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Luxusní dovolená v USA - Zájezdy USA 2023 - Rosen Shingle Creek
  Rosen Shingle Creek
  ★★★★
  • 70 673 Kč
  • 60 779 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rosen Shingle Creek od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. prosince do pátku 22. prosince s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 54439,- Kč.
  Luxusní dovolená v USA - Rosen Shingle Creek
  Rosen Shingle Creek
  ★★★★
   
  • 54 439 Kč

  Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rosen Shingle Creek, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 16. prosinec až pátek 22. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 80 dní za aktuální cenu 52329,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Luxusní dovolená v USA - Rosen Shingle Creek
  Rosen Shingle Creek
  ★★★★
   
  • 52 329 Kč

  Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Walt Disney World Swan od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. prosince do pátku 22. prosince s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 56739,- Kč.
  Luxusní dovolená v USA - Walt Disney World Swan
  Walt Disney World Swan
  ★★★★
   
  • 56 739 Kč

  Detail

  Dovolená USA v zimě 2023 v letovisku Florida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Urbanica Fifth, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 17. prosinec až čtvrtek 28. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 81 dní za aktuální cenu 53009,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 18 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
  Luxusní dovolená v USA - Urbanica Fifth
  Urbanica Fifth
  ★★★★
  • 64 645 Kč
  • 53 009 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená v USA v zimě 2023 v lokalitě Miami v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uma House By Yurbban South Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 18. prosince do pondělí 25. prosince s cestou letecky z letiště Ostrava, s odletem za 82 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 44609,- Kč.
  Uma House By Yurbban South Beach
  Uma House By Yurbban South Beach
  ★★★★
   
  • 44 609 Kč

  Detail


  Zobrazeno 51-60 z 340 nalezených

  Dovolenou USA 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Černá Hora luxusní dovolená, Česká republika luxusní dovolená, Dominikánská republika luxusní dovolená nebo například dovolenou Egypt luxusní dovolená? Další možností je třeba Francie luxusní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená USA nebo sekci dovolená s dětmi.