Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    
Miami    >    

Hotel Holiday Inn Port v USA

Hotel Holiday Inn Port s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v USA v lokalitě Miami - Hotel Holiday Inn Port. Last Minute a All Inclusive pobyty v americké lokalitě Miami 2021 / 2022.

Ads

Hotel Holiday Inn Port - volné termíny

Hotel Holiday Inn Port - Bez stravy
★★★
 •  
 •  
  • 37 790 Kč

  Detail

  Dovolená Miami, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Holiday Inn Port s délkou 6 dní, v termínu 29. říjen 2021 až 3. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 37790 Kč.
  Hotel Holiday Inn Port - All inclusive
  ★★★
 •  
 •  
  • 35 690 Kč

  Detail

  Dovolená Miami, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Holiday Inn Port s délkou 6 dní, v termínu 14. leden 2022 až 19. leden 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 35690 Kč.

  Ads

  Dovolenou Miami 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rumunsko 2021, dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovinsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle kvality: např Miami levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Miami nebo sekci dovolená s dětmi.