Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2022/2023    >    

Dovolená Nevada 2022/2023 - Nevada 2022/2023

Dovolená Nevada 2022/2023. Aktuální nabídka dovolené v USA v letovisku Nevada za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Nevada. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Nevada 2022/2023

Vyberte ve vyhledávání jinou lokalitu nebo změňte parametry vyhledávání, protože žádný pobyt odpovídající vašemu výběru nebyl nalezen.

Dovolená Nevada 2022/2023
Last Minute Nevada

Las Vegas

Toto třpytivé město plné kasín, schow, koncertů a hazardních hráčů na Vás jistě zapůsobí..

Život tady začíná zejména v noci, když se hlavní centrum místní zábavy tzv. Strip ozáří neonovými světly a Vy už jen můžete začít vybírat z nepřeberné škály nočního vyžití..

Na bulváru najdete nejznámější hotely s kasíny, mezi které patří např.:

MGM Grand: který patří mezi největší hotely na světě. Uvnitř něj najdete živé lvi za sklem.

Treasure Island (Ostrov pokladů): kde se odehrávají pirátská představení.

Cirkus Cirkus: se svými cirkusovými vystoupeními.

Ceasars Palace (Caesarův palác): který je postaven ve stylu římského chrámu.

Luxor: obrovská černá pyramida, kterou můžete zahlédnou již z velké dálky, kvůli svému prudkému světlu vysílanému do nebe.

Mezi další zajímavosti patří určitě Mandalay Bay, kde se dostanete na chvíli do mořské říše, v mohutném akváriu budou okolo Vás (ve skleněném tunelu) plavat žraloci, i jiní vodní živočichové.

Také Stratosphere (Stratosféra) stojí určitě za shlédnutí. Je to hotel s vysokou věží, z které budete mít krásný výhled na celé Vegas. Na samotném vrcholu pak čekají pro adrenalinové nadšence 3 pro mě hrůzu brající atrakce..:*)

Vegas je také samozřejmě vyhlášené svými svatebními kaplemi, nacházejícími se snad na každém rohu (většinu z nich najdete na Las Vegas Boulevard) a také svou jednoduchostí vyřízení uzavření manželství. Je v nich proto velmi rušno.

Hoover Dam

Je mohutnou přehradní hrází, nacházející se na hranici Nevady a Arizony. Hoover Dam je vystavěná zhruba 65 kilometrů jihovýchodně od Las Vegas. Toto gigantické dílo měří do šířky 430 metrů a výšky 23 metrů.

Dovolenou Nevada 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Madeira 2022, dovolenou Maledivy 2022, dovolenou Malta 2022/2023 nebo například dovolenou Maroko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Mauricius.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Nevada nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal