Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    

Dovolená Nevada 2021 / 2022 - Nevada 2021 / 2022

Dovolená Nevada 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v USA v letovisku Nevada za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Nevada. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Nevada 2021 / 2022

Vyberte prosím v levém menu nebo v horní liště jinou lokalitu nebo jiný typ zájezdu, protože žádný zájezd odpovídající vašemu výběru - Dovolená Nevada 2021 / 2022 nebyl nalezen.

Ads

Dovolenou Nevada 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle kvality: např Nevada levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Nevada nebo sekci dovolená s dětmi.


Las Vegas

Toto třpytivé město plné kasín, schow, koncertů a hazardních hráčů na Vás jistě zapůsobí..

Život tady začíná zejména v noci, když se hlavní centrum místní zábavy tzv. Strip ozáří neonovými světly a Vy už jen můžete začít vybírat z nepřeberné škály nočního vyžití..

Na bulváru najdete nejznámější hotely s kasíny, mezi které patří např.:

MGM Grand: který patří mezi největší hotely na světě. Uvnitř něj najdete živé lvi za sklem.

Treasure Island (Ostrov pokladů): kde se odehrávají pirátská představení.

Cirkus Cirkus: se svými cirkusovými vystoupeními.

Ceasars Palace (Caesarův palác): který je postaven ve stylu římského chrámu.

Luxor: obrovská černá pyramida, kterou můžete zahlédnou již z velké dálky, kvůli svému prudkému světlu vysílanému do nebe.

Mezi další zajímavosti patří určitě Mandalay Bay, kde se dostanete na chvíli do mořské říše, v mohutném akváriu budou okolo Vás (ve skleněném tunelu) plavat žraloci, i jiní vodní živočichové.

Také Stratosphere (Stratosféra) stojí určitě za shlédnutí. Je to hotel s vysokou věží, z které budete mít krásný výhled na celé Vegas. Na samotném vrcholu pak čekají pro adrenalinové nadšence 3 pro mě hrůzu brající atrakce..:*)

Vegas je také samozřejmě vyhlášené svými svatebními kaplemi, nacházejícími se snad na každém rohu (většinu z nich najdete na Las Vegas Boulevard) a také svou jednoduchostí vyřízení uzavření manželství. Je v nich proto velmi rušno.

Hoover Dam

Je mohutnou přehradní hrází, nacházející se na hranici Nevady a Arizony. Hoover Dam je vystavěná zhruba 65 kilometrů jihovýchodně od Las Vegas. Toto gigantické dílo měří do šířky 430 metrů a výšky 23 metrů.