Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA    >    
New York    >    

USA - New York - Washington - Niagara - Toronto -

USA - New York - Washington - Niagara - Toronto - - New York v USA 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. USA - New York - Washington - Niagara - Toronto - v USA v lokalitě New York. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v americké lokalitě New York 2022.

USA - New York - Washington - Niagara - Toronto -

Dovolená USA na podzim 2022 v letovisku New York v ?hvězdičkovém ubytování USA - New York - Washington - Niagara - Toronto - , v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 24. září až úterý 4. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 41 dní za aktuální cenu 48690,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.

Stravování

4x kontinetální snídaně (snídaně během pobytu v NY lze zajistit nedaleko místa ubytování; samotný hotel snídaně nenabízí)

Ubytování

9x ubytování v hoteluhvězdičekhvězdičekhvězdiček (2 lůžkové pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením)

1. den

V cca 12 hod. odlet z Prahy přes Paříž do Washingtonu (přílet v cca 19 hod.). Transfer do hotelu cca 1,2 km od Bílého domu.

2. den

Celodenní prohlídka WASHINGTONU: Bílý dům - tradiční reprezentativní sídlo amerických prezidentů z roku 1792; Kapitol - místo schůzí zákonodárného sboru USA, sestávajícího ze Sněmovny reprezentantů a Senátu; památník Abrahama Lincolna; monument George Washingtona - bílý obelisk vystavěný na počet prvního amerického prezidenta… individuální volno k návštěvě muzeí (např. kosmu) nebo obrazárny (zdarma) na třídě Mall. Návrat na ubytování.

3. den

Dokončení návštěvy WASHINGTONU: monumentální pětiúhelníková budova Pentagonu - sídlo Ministerstva obrany s téměř 30 000 zaměstnanci; Arlingtonský národní hřbitov - tradiční místo posledního odpočinku amerických vojáků a válečných veteránů. Odpoledne transfer na letiště a v cca 13 hod. přelet přes New York do Buffala (přílet v cca 17.30 hod.). Transfer do hotelu na kanadské straně situovaného jen 4 min. chůze od nejznámější části vodopádů známe pod názvem Podkova, kde se každou sekundu z 52 m vysokého srázů řítí téměř 3 000 m3 vody. Večer účast na úžasné světlené show promítané na valící se vodní masu. Nocleh.

4. den

Přesun do TORONTA - prohlídka moderního města na břehu jezera Ontario včetně repliky gotického zámečku Casa Loma. Možnost vyhlídky z věže CN Tower - donedávna nejvyšší stavby světa. Procházka centrem, Návrat na ubytování k Niagarským vodopádům.

5. den

Prohlídka panoramatických vyhlídek na NIAGARSKÉ VODOPÁDY. Odpoledne přelet (v cca 16 hod.) z Buffala do New Yorku (přílet v cca 17 hod.). Transfer na ubytování v čtvrti Queens (nedaleko stanice metra, cca 15 min. jízdy od centra Manhattanu).

6. den

První část prohlídky NEW YORKU, nejlidnatějšího města USA, ležícího u ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu. Procházka Manhattanem - srdcem města, o kterém si říká, že nikdy nespí: Battery park situovaný na nábřeží samotného cípu Manhattanu; novogotický anglikánský kostel Trinity Church; finanční čtvrť s ulicí Wall Street, kde se nachází budova americké burzy; 9/11 Memorial; radnice; majestátný Brooklynský most - první visutý most na ocelových lanech; stylová Čínská čtvrť s chrámy, pagodami a neony nasvícenými obchody či restauracemi; Little Italy - nezaměnitelná italská čtvrť osídlená imigranty především z oblasti Sicílie a Neapole... Návrat na ubytování.

7. den

Návštěva ELLIS ISLAND - místa, kterým dříve museli projít všichni migranti hledající za oceánem nový život, štěstí a svobodu. Dnes se zde nachází dojemné muzeum imigrace instalované v neorenesanční budově z roku 1900. Přejezd lodí na Liberty Island se známou, 46 m vysokou, SOCHOU SVOBODY, která se stala neodmyslitelným symbolem celé země a připomíná přátelství a pomoc, kterou Francie poskytla americkým osadníkům v jejich boji za nezávislost na Velké Británii… Odpoledne pokračování v prohlídce města: prestižní Pátá avenue s luxusními obchody (nejdražší obchodní zóna na světě); multifunkční hala Madison Square Garden; náměstí Time Square přezdívané křižovatka světa s množstvím světelných reklam na velkoplošných obrazovkách… Fakultativně zhlédnutí večerního představení Metropolitní opery nebo některého muzikálu na Broadway (informace o představení v CK).

8. den

Pokračování v prohlídce Velkého jablka, oblasti středního MANHATTANU: Grand Central Terminal - vlakové nádraží s největším počtem nástupišť; budova OSN; Chrysler Building; Rockefellerovo centrum - největší privátně vlastněný komplex budov svého druhu na světě s nádhernou vyhlídkovou terasou; římskokatolická katedrála sv. Patrika; světoznámá koncertní síň Carnegie Hall; výjezd na panoramatickou plošinu Empire State Building vystavěnou ve stylu art deco (40 let byla tato stavba nejvyšší budovou světa)… Fakultativně zhlédnutí večerního představení Metropolitní opery nebo některého muzikálu na Broadway (informace o představení v CK). Návrat na ubytování.

9. den

Dokončení prohlídky NEW YORKU: Central park - 340 ha zelená oáza uprostřed velkoměsta; Metropolitní opera; fakultativně návštěva Metropolitního muzea umění či Guggenheimova muzea - jedna z nejznámějších galerií moderního umění… Návrat na ubytování.

10. den

Dopoledne volno v centru Manhattanu. Odpoledne transfer na letiště JFK a v cca 19.15 hod. odlet zpět do Evropy.

11. den

Přílet přes Amsterdam do Prahy v cca 13,30 hod. (čekání na přestupu cca 3 hod.)

12. den

Zájezdu se mohou zúčastnit pouze klienti s dokončeným očkováním proti Covid-19. V případě pokračujících restrikcí Covid-19, kdy by nebylo možné přejít hranice s Kanadou, by ubytování bylo na americké straně Niagary. Místo výletu do Toronta by byl den u Niagarských vodopádů (cesta lodičkou pod vodopády). Sleva za neuskutečněný výlet do Toronta - 1 600 Kč/os.


USA - New York - Washington - Niagara - Toronto -
USA - New York - Washington - Niagara - Toronto -
★★
 •  
  • 24.9. - 4.10.2022
  • Snídaně
  • ✈ Praha
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 48 690 Kč

  Detail


  Toto slavné město mrakodrapů, žlutých taxíků a Sochy Svobody na Vás dýchne svou monumentálností.
  A co zde stojí za vidění?

  Dozajista již zmiňovaná Socha Svobody (Statue of Liberty), jež je symbolem Ameriky. Je 46 metrů vysoká, celkem s podstavcem 93 m a váží 205 tun. Socha byla darem Francie.

  Dále Chinatown, Fifth Avenue, která je nejluxusnější newyorskou nákupní třídou nacházející se mezi Rockefeller Centrem (přičemž budova RCA Building je se svými 70ti patry považována za jeden z nejkrásnějších mrakodrapů ve světě) a 57th Street.

  Když Vám bude v tomhle rušném městě chybět kousek přírody, navštivte Central Park, který je protkán spoustou cestiček, dosahujících až 90 kilometrů.

  Dovolenou New York 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Chorvatsko 2022, dovolenou Itálie 2022, dovolenou Jordánsko 2022/2023 nebo například dovolenou Kanárské ostrovy? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Kapverdské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená New York nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal