Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2022/2023    >    

USA se snídaní - Dovolená USA 2023

Aktuální nabídka ubytování v USA se snídaní za nejlepší ceny online. Zájezdy do USA se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v USA letecky levně. Ubytování v USA se stravou v ceně. Dovolená USA 2023.

USA se snídaní 2023

Dovolená USA v létě o prázdninách 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 11. červenec až sobota 22. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 223 dní za aktuální cenu 66339,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
USA se snídaní - Dovolená USA 2023
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 66 339 Kč

Detail

Dovolená v USA v létě o prázdninách 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 16. srpna do čtvrtka 24. srpna s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 259 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 56049,- Kč.
USA se snídaní 2023
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 56 049 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 5. září až pondělí 11. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 279 dní za aktuální cenu 49699,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
USA se snídaní - Dovolená USA 2023 - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 49 699 Kč

Detail

Dovolená v USA na podzim 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 13. září do neděle 24. září s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 287 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 74699,- Kč.
USA se snídaní - Dovolená USA 2023 - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 74 699 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 18. září až úterý 26. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 292 dní za aktuální cenu 70129,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
USA se snídaní - Dovolená USA 2023 - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 70 129 Kč

Detail

Dovolená v USA na podzim 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 24. září do pondělí 2. října s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 298 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 61819,- Kč.
USA se snídaní 2023 - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 61 819 Kč

Detail


Zobrazeno 11-16 z 16 nalezených

Dovolenou USA 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko snídaně, Portugalsko snídaně, Rakousko snídaně nebo například dovolenou Řecko snídaně? Další možností je třeba Seychely snídaně.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená USA nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal