Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    
New York    >    

Dovolená New York v únoru 2022 - Únor v USA

Dovolená New York v únoru 2022. Aktuální nabídka dovolené v USA v únoru 2022. Zájezdy New York za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Dovolená New York v únoru 2022

Hotel Fairfield Inn & Suites Marriott
★★★
 
  • 25 590 Kč

Detail

Dovolená New York levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Fairfield Inn & Suites Marriott s délkou 5 dní, v termínu 3. únor 2022 až 7. únor 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní zájezd v ceně 25590 Kč.
Hotel Lexington
★★★★
 
  • 31 290 Kč

Detail

Dovolená New York, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Lexington s délkou 5 dní, v termínu 10. únor 2022 až 14. únor 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní luxusní zájezd v ceně 31290 Kč.
Hotel Nyma
★★★
 
  • 21 490 Kč

Detail

Dovolená New York levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Nyma s délkou 5 dní, v termínu 24. únor 2022 až 28. únor 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní zájezd v ceně 21490 Kč.
Hotel Skyline
★★★
 
  • 22 590 Kč

Detail

Dovolená New York levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Skyline s délkou 5 dní, v termínu 24. únor 2022 až 28. únor 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní zájezd v ceně 22590 Kč.
Hotel The Manhattan at Times Square
★★★★
 
  • 19 990 Kč

Detail

Dovolená New York levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel The Manhattan at Times Square s délkou 5 dní, v termínu 24. únor 2022 až 28. únor 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní luxusní zájezd v ceně 19990 Kč.
New York Shopping
★★★
 
  • 19 190 Kč

Detail

Dovolená New York levně, v 3hvězdičkovém ubytování - New York Shopping s délkou 5 dní, v termínu 24. únor 2022 až 28. únor 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, zimní zájezd v ceně 19190 Kč.

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Ads

Dovolenou New York 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Chorvatsko únor, Itálie únor, Jordánsko únor nebo například dovolenou Kanárské ostrovy únor? Další možností je třeba Kapverdské ostrovy únor.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená New York nebo sekci dovolená s dětmi.


Toto slavné město mrakodrapů, žlutých taxíků a Sochy Svobody na Vás dýchne svou monumentálností.
A co zde stojí za vidění?

Dozajista již zmiňovaná Socha Svobody (Statue of Liberty), jež je symbolem Ameriky. Je 46 metrů vysoká, celkem s podstavcem 93 m a váží 205 tun. Socha byla darem Francie.

Dále Chinatown, Fifth Avenue, která je nejluxusnější newyorskou nákupní třídou nacházející se mezi Rockefeller Centrem (přičemž budova RCA Building je se svými 70ti patry považována za jeden z nejkrásnějších mrakodrapů ve světě) a 57th Street.

Když Vám bude v tomhle rušném městě chybět kousek přírody, navštivte Central Park, který je protkán spoustou cestiček, dosahujících až 90 kilometrů.