Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2022/2023    >    
New York    >    

Dovolená New York v září 2023 - Září v USA

Dovolená New York v září 2023. Aktuální nabídka dovolené v USA v září 2023. Zájezdy New York za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená New York v září 2023

Dovolená USA na podzim 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Refinery, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. září až úterý 12. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 275 dní za aktuální cenu 97609,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v září 2023 - Září v USA
Refinery
★★★★
 
  • 97 609 Kč

Detail

Dovolená v USA na podzim 2023 v lokalitě New York v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Wallace od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 4. září do neděle 10. září s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 278 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 53529,- Kč.
Dovolená New York v září 2023
The Wallace
★★★★★
 
  • 53 529 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2023 v letovisku New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Refinery, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 4. září až neděle 10. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 278 dní za aktuální cenu 65249,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v září 2023 - Září v USA - Refinery
Refinery
★★★★
 
  • 65 249 Kč

Detail

Dovolená v USA na podzim 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 5. září do pondělí 11. září s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 279 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 49699,- Kč.
Dovolená New York v září 2023 - Září v USA - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 49 699 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2023 v letovisku New York v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Wallace, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 8. září až úterý 19. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 282 dní za aktuální cenu 86179,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v září 2023 - Září v USA - The Wallace
The Wallace
★★★★★
 
  • 86 179 Kč

Detail

Dovolená v USA na podzim 2023 v lokalitě New York v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Wallace od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. září do neděle 17. září s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 283 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 69939,- Kč.
Dovolená New York v září 2023 - The Wallace
The Wallace
★★★★★
 
  • 69 939 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2023 v letovisku New York v ?hvězdičkovém ubytování The Iroquois, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 10. září až pondělí 18. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 284 dní za aktuální cenu 93349,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v září 2023 - The Iroquois
The Iroquois
★★
 
  • 93 349 Kč

Detail

Dovolená v USA na podzim 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Plaza New York Times Square od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 13. září do neděle 24. září s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 287 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 74699,- Kč.
Dovolená New York v září 2023 - Riu Plaza New York Times Square
Riu Plaza New York Times Square
★★★★
 
  • 74 699 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2023 v letovisku New York v ?hvězdičkovém ubytování The Iroquois, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 13. září až úterý 19. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 287 dní za aktuální cenu 73299,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do USA v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Dovolená New York v září 2023 - The Iroquois
The Iroquois
★★
 
  • 73 299 Kč

Detail

Dovolená v USA na podzim 2023 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arlo Soho od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 13. září do úterý 19. září s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 287 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 65239,- Kč.
Arlo Soho
Arlo Soho
★★★★
 
  • 65 239 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Toto slavné město mrakodrapů, žlutých taxíků a Sochy Svobody na Vás dýchne svou monumentálností.
A co zde stojí za vidění?

Dozajista již zmiňovaná Socha Svobody (Statue of Liberty), jež je symbolem Ameriky. Je 46 metrů vysoká, celkem s podstavcem 93 m a váží 205 tun. Socha byla darem Francie.

Dále Chinatown, Fifth Avenue, která je nejluxusnější newyorskou nákupní třídou nacházející se mezi Rockefeller Centrem (přičemž budova RCA Building je se svými 70ti patry považována za jeden z nejkrásnějších mrakodrapů ve světě) a 57th Street.

Když Vám bude v tomhle rušném městě chybět kousek přírody, navštivte Central Park, který je protkán spoustou cestiček, dosahujících až 90 kilometrů.

Dovolenou New York 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kypr září, Maďarsko září, Madeira září nebo například dovolenou Maledivy září? Další možností je třeba Malta září.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do USA letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená New York nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal