Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená USA 2021/2022    >    
New York    >    

Dovolená New York v září 2021 - Září v USA

Dovolená New York v září 2021. Aktuální nabídka dovolené v USA v září 2021. Zájezdy New York za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená New York v září 2021

Soho Grand
★★★★
 
 • 36 190 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2021 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soho Grand, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 77 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 36190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Yotel New York At Time Square
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 30 890 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2021 v resortu New York, v místě Yotel New York at Time Square v 3hvězdičkovém ubytování Yotel New York At Time Square od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. září do středa 8. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 78 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 30890,- Kč.
Yotel New York At Time Square
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 25 590 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2021 v lokalitě New York, v místě Yotel New York at Time Square v 3hvězdičkovém ubytování Yotel New York At Time Square, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pondělí 6. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 78 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 25590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Row Nyc
★★★★
 • Bar
 • TV
 
 • 27 690 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velmi dobře organizovaná přeprava i ubytování v hotelu, pouze jsme byli překvapeni, že jsme ještě museli v hotelu doplácet, aniž bychom čerpali nějaké služby navíc. Nebyli jsme před uzavřením smlouvy o tomto poplatku info...

Dovolená USA na podzim 2021 v resortu New York, v místě Row NYC v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Row Nyc od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. září do úterý 7. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 79 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 27690,- Kč.
Soho Grand
★★★★
 
 • 31 990 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2021 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soho Grand, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až úterý 7. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 79 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 31990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Row Nyc
★★★★
 • Bar
 • TV
 
 • 34 090 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velmi dobře organizovaná přeprava i ubytování v hotelu, pouze jsme byli překvapeni, že jsme ještě museli v hotelu doplácet, aniž bychom čerpali nějaké služby navíc. Nebyli jsme před uzavřením smlouvy o tomto poplatku info...

Dovolená USA na podzim 2021 v resortu New York, v místě Row NYC v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Row Nyc od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. září do pátek 10. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 34090,- Kč.
Soho Grand
★★★★
 
 • 31 990 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2021 v lokalitě New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soho Grand, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až středa 8. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 31990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Soho Grand
★★★★
 
 • 31 990 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2021 v resortu New York v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soho Grand od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. září do čtvrtek 9. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 81 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 31990,- Kč.
Row Nyc
★★★★
 • Bar
 • TV
 
 • 27 690 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Velmi dobře organizovaná přeprava i ubytování v hotelu, pouze jsme byli překvapeni, že jsme ještě museli v hotelu doplácet, aniž bychom čerpali nějaké služby navíc. Nebyli jsme před uzavřením smlouvy o tomto poplatku info...

Dovolená USA na podzim 2021 v lokalitě New York, v místě Row NYC v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Row Nyc, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. září až neděle 12. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 27690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v USA.
Yotel New York At Time Square
★★★
 • Bar
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 30 890 Kč

Detail

Dovolená USA na podzim 2021 v resortu New York, v místě Yotel New York at Time Square v 3hvězdičkovém ubytování Yotel New York At Time Square od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. září do úterý 14. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v USA. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do USA. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 30890,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Dovolenou New York 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v USA. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do USA vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do USA vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v USA vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v USA si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v USA z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko září, Černá Hora září, Česká republika září nebo například dovolenou Dominikánská republika září? Další možností je třeba Egypt září.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v USA může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v USA si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v USA můžete také podle kvality: např New York levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v USA pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená New York nebo sekci dovolená s dětmi.


Toto slavné město mrakodrapů, žlutých taxíků a Sochy Svobody na Vás dýchne svou monumentálností.
A co zde stojí za vidění?

Dozajista již zmiňovaná Socha Svobody (Statue of Liberty), jež je symbolem Ameriky. Je 46 metrů vysoká, celkem s podstavcem 93 m a váží 205 tun. Socha byla darem Francie.

Dále Chinatown, Fifth Avenue, která je nejluxusnější newyorskou nákupní třídou nacházející se mezi Rockefeller Centrem (přičemž budova RCA Building je se svými 70ti patry považována za jeden z nejkrásnějších mrakodrapů ve světě) a 57th Street.

Když Vám bude v tomhle rušném městě chybět kousek přírody, navštivte Central Park, který je protkán spoustou cestiček, dosahujících až 90 kilometrů.